Головна / Каталог / СБК


Приватне акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Слобожанська Будівельна Кераміка»

  На сьогоднішній день, маючи майже 20-річний досвід роботи на будівельному ринку, СБК є одним з найбільших виробників керамічної цегли в Україні. Прекрасне сервісне обслуговування, сучасні технології, прогресивні системи контролю якості, планово-профілактичних ремонтів, висока кваліфікація персоналу дозволяє задовольнити найвишуканіші вимоги.  

Виробничі потужності компанії складаються з двох заводів, розташованих в м.Ромни (Сумська обл.) і с.Озера (Київська обл.), сумарною потужністю 180 млн. шт. цегли в рік. Компанія СБК має власну сировинну базу з 4-х кар'єрів, розташованих в різних областях України, що дозволяє здійснювати безперебійні поставки кращих сортів глини в повному обсязі.

На додачу до широковідомих різновидів, асортиментна лінійка компанії поповнилася клінкерною цеглою та енергоефективними поризованими керамічними блоками КерамКомфорт®. Якість продукції СБК підтверджено Європейським сертифікатом відповідності виробничого контролю СЄ. Продукція виробляється відповідно до ДСТУ б В.2.7-245: 2010.

Лицьова та клінкерна цегла

Лицьова гладка керамічна цегла — екологічно чистий фасадний матеріал. Завдяки його гладкій поверхні і високої міцності створюється особлива естетика фасаду, яка залишиться незмінною і через 100 років!

Клінкерна цегла відрізняється більшою міцністю (М250, М300) і більш низьким водопоглинанням (4-6%), що робить його ідеальним матеріалом для облаштування цоколя будинку, заборів та інших елементів, які сильно піддаються впливу опадів і змін температури.

Основні фізико-технічні показники клінкерної цеглини наступні:

  Розміри, мм 250х120х65
  Маса, кг 2,8
  Густина, кг/м3 541
  Марка, кг/см2 М200-М350
  Морозостійкість, циклів від150
  Водопоглинання, % до 4,6

Цегла ручного формування

Цегла виготовляється тільки з екологічно чистої сировини — природна глина з власних місцевих кар'єрів. Всі кольори цегли отримані натуральним випалюванням різних глин без будь-яких добавок. Майстри-формувальники вручну кидають підготовлену заготовку в форму для цегли. Завдяки такій старовинній технології кожна цеглина є неповторною! Цегла, що виготовлена за старовинним технологічним процесом виглядає гарно як на фасаді будівлі, так і в інтер'єрі.

Керамічні поризовані блоки КЕРАМКОМФОРТ™

Керамічні поризовані блоки КЕРАМКОМФОРТ™ від СБК — це нове покоління будівельних матеріалів, що поєднують в собі традиції цегляного житлового будівництва і передовий досвід енергоефективного будівництва.

  Керамічні поризовані блоки КЕРАМКОМФОРТ™ СБК

Відмінними властивостями поризованих керамічних блоків є поліпшені показники теплопровідності, звукоізоляція, висока міцність, і великий формат, що вигідно відрізняє матеріал від інших будівельних матеріалів.

Керамічні блоки СБК застосовуються для будівництва несучих стін будівель висотою до 24 м при висоті одного поверху не більше 4 м:
• житлові будинки;
• громадські будівлі;
• комерційна нерухомість;
• промислові будівлі.

Також керамічні блоки СБК є ідеальним матеріалом для зведення огороджувальних конструкцій в монолітнокаркасного будівництві. Допускається використання блоків при будівництві стін приміщень з вологим режимом. Застосування блоків для стін приміщень з мокрим режимом, а також для зовнішніх стін підвалів і цоколів не допускається.

 

Керамічні блоки 2НФ КЕРАМКОМФОРТ™ від СБК

Мінімальний формат блоку із серії «КерамКомфорт» 2НФ є еквівалентом 2,12 звичайної рядового цегли. З 2NF cтіни зводяться в 2 рази швидше і економиться розчин кладки. Ви отримаєте поліпшені показники опору теплопередачі зовнішніх стін. Маючи фізико-механічні параметри звичайного червоної цегли, блоки СБК значно легше, мають втричі кращі теплотехнічні показники. Під час кладки такі блоки не вимагають особливих навичок від мулярів.

  Керамічні блоки 2НФ КЕРАМКОМФОРТ™ від СБК Фізико-механічні характеристики блоку 2НФ КЕРАМКОМФОРТ™

Розміри - 250х120х138мм
Марка міцності - М150
Еквівалент умовної цегли - 2,12 шт.
Вага - 4,2 кг
Кількість в піддоні - 355 штук
Вага блоку на піддоні - 1500 кг

 

Керамічні блоки 25 П+Г (10,5НФ) КЕРАМКОМФОРТ™

Відмінний баланс товщини стіни і марки міцності. Мінімальна додаткове утеплення за рахунок повітряних камер і поризації. При цьому, стіна «дихає», забезпечуючи природну циркуляцію повітря і вологи, що гарантує природний мікроклімат будинку.

  Керамічні блоки 25 П+Г (10,5НФ) КЕРАМКОМФОРТ™ Фізико-механічні характеристики блоку 25 П+Г (10,5НФ) КЕРАМКОМФОРТ™

Розміри - 250х380х215мм
Еквівалент умовної цегли 10,5шт
Коефіцієнт теплопровідності 0,15-0,16 Вт / мК
Вага 14,9-15,5 кг.
Морозостійкість (F) 50 циклів

 

Керамічні блоки 38 П+Г (10НФ) КЕРАМКОМФОРТ ™

Блок Керамкомфорт для стіни товщиною 38 см., що дозволяє вийти на оптимальний рівень енергоефективності при мінімальному додатковому утепленню. Керамічна природа матеріалу зберігає природний обмін повітрям і вологою, забезпечуючи комфортний клімат.

  Керамічні блоки 38 П+Г (10НФ) КЕРАМКОМФОРТ ™ Фізико-механічні характеристики блоку 38 П+Г (10НФ)  КЕРАМКОМФОРТ™

Розміри - 380х245х215 мм
Еквівалент умовної цегли 10шт
Коефіцієнт теплопровідності 0,15-0,16 Вт / мК
Вага 12,6-13,2 кг.
Морозостійкість (F) 50 циклів

 

Діючий сертифікат СБК на блоки КЕРАМКОМФОРТ.

Прайс-лист на товарну продукцію 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса офісу: